BF Juli - Unga mammor, Västerås
Nyfiken på om det finns fler "unga" som ska få sitt första barn i Juli här i Västerås, dels för att dela tankar och funderingar.
Nyfiken på om det finns fler "unga" som ska få sitt första barn i Juli här i Västerås, dels för att dela tankar och funderingar.
Hej! :) Är 90:a, fyller 21 i augusti :) Har BF 1 Juli med mitt första barn :D Såg på RUL att det garanterat är en pojke, men vi ska ändå åka till tittut i stockholm den 11e februari :D Vi hade ju redan bokat så vi åker! :)
Har ni nå bloggar eller nåt? Jag funderar på att skaffa..
:)
Heej. Ååh vad roligt :D , ska dit på tisdag så vi får se vad det kan vara men alla gissar visst på en pojke. . :) Vi har också funderat på att boka in en tid i mars, du får ju tala om vad du tyckte om det :) .
Jag har ingen blogg just nu, men man har väl funderat lite vore skoj .
grattis till dig bananiss! :D Kul med en liten grabb! Här gissar dom med på en kille med mig. Men vi får se vad som kikar ut. Jag ska på rutin ul den 14/2 längtar så :) Jag bloggar så ni får gärna kika in där om ni vill och känner. emelielinneacaroline.blogspot.com Hur mår ni annars? jag mår faktiskt bra, kan känna av lite växvärk bara. Vi ska inte kika könet den här gången heller, är så spännande att inte veta :)
Spännande alltid roligt att gå in o kika :D . Jag har haft tur och mått riktigt bra under hela tiden förutom det där mede växtvärken . . Men det får man ta :) .. Ja vem vet det kanske blir triss i pojkar för oss allihoppa :)
Måste bara säga till dig EmelieLinneaCaroline guuud vilken härlig tös du har, var jätte spännande att gå in o läsa :) Keep on !
jag har med mått bra precis som med min första, förutom första tiden då hade jag lite illamånde men nu mår man bra och ser bara magen växa :D ja kanske blir en triss för oss,vore skoj! :)
åh tack ja hon är så go min lilla tjej och vad roligt att ni tycker det är kul att läsa =) Ska inte ni börja med att blogga då?
Spännande med RUL ;D Jag har mått lite illa tidigare men inte hållt på och spytt i alla fall ;) Har lite halsbränna och nästäppa som resulterar i huvudvärk men annars mår jag prima just nu :D Joo jag funderar på att börja blogga faktiskt hihi.. Men är inte så påhittig så den kanske inte kommer handla om nåt kul :O
Ska läsa din blogg nu i alla fall :)
Jaa kanske blir de triss i pojkar ;)
Åhh vilken söt flicka du har :D Verkligen jättecharmig!! Kul att läsa :)
Grattis i förskott :) . Nämen vad spännande , kring den 8 juli :)