Hur ofta byter ni underkläder? (trosor)
Ibland byter jag inte "undisar" på två-tre dar. Tycker det är lagom. Men det är ju jag det.... Hur ofta byter ni?
Ibland byter jag inte "undisar" på två-tre dar. Tycker det är lagom. Men det är ju jag det.... Hur ofta byter ni?
Jag byter typ var tredje dag.... O ni som tjatar om att det kommer flytningar i trosorna - jag har alltid papper som jag vikt i trosorna, kommer sällan flytning på trosorna (skulle det göra det byter jag direkt även om d bara gått en timme sedan jag bytte senast).
Och hur gör ni egentligen när ni bajsat? Jag tvättar mig iallfall ordentligt så jag behöver inte oroa mig! Tvättar med vatten och torkar sedan med papper.
Byter varje dag!!
Jag använder inte trosor.
Jag tar på mig ett par rena string på morgonen och tar av dem på kvällen. Då tar jag antingen på mig ett par vanliga trosor som jag har när jag sover eller så sover jag utan trosor.
Nästa morgon tar jag ett par rena string igen. Ska jag har kjol under dagen så kanske jag tar ett par vanliga trosor. Det beror på kjolens vidd och vinden ute
Jag byter trosor varje dag och ibland två om jag duschar det har jag alltid gjort. Äckligt vore väl annars eller ?