skjuter illa skrev 2012-10-10 22:29:01 följande:
Åh jag blir galen! Suttit med en jäkla uppsats sen förra veckan! Blir aldrig klar! Det var sämsta tänkbara tid att få färdigt en uppsats precis när man plussat. Koncentrationen är nån heeeelt annanstans!

Suck...
Duuu.. det är helt kört typ! Jag har inlämning varje fredag och dagen efter jag fick första plusset och den morgonen jag fick första tydliga som man vågade tro på så hade jag juridik prov.. Lycka till och kunna formulera värsta grejerna med lagar och sådant med endast bebis i huvudet! Haha :D
Fick F på provet men klarade kursen ändå.
Är nu en inlämning efter på nya kurser, kan verkligen INTE koncentrera mig! :P
LitenOchSkeptisk skrev 2012-10-10 22:33:05 följande:
kolbodatjej och AlexandraViberg: Haha, hur kunde jag missa att skriva det? Enligt VUL var jag i vecka 6+3 igår :)
Åh! Då borde jag ju också kunna se lill hjärtat på vul i 6+4 nästa fredag! Ska dit nu också men i 5+4 blir det och då förväntar jag mig inget hjärta.