BF januari 2014
Ja åk dit, doktorerna brukar vara medgörliga enligt min erfarenhet.
Ja åk dit, doktorerna brukar vara medgörliga enligt min erfarenhet.
Håller med om att man gärna får hålla sina försommar för sig själv. :P Vi e snart 26 så de e kanske kring 20, men vi gillar namnen helt enkelt :) Jag gillar amerikanska namn! :) personligen inte mycket för "gamla" namn faktisk men andra får gärna döpa sina barn till de ;)
Namn e en djungel, finns Såå många fina :)
Ps tar inte illa vid mig, alla får tyck vad de vill :D
Leggins for the win!
Ja illamående börjar komma smygande för min del också. Panikillamående på möte idag, tur vi hade både mackor o dricka, de räckte sen va de bra igen :)
Jag tycker att ni som inte är nöjda med er BM deffinitivt ska byta! Jag har hittat en alldeles underbar så de finns där ute =)
fluu: Då hoppas vi de =D
http://tvablitre.blogg.se/?tmp=719929 om någon är intresserad av att läsa lite =D
V 6 (5+4) i jag oroar mig också på bristen av symtom. Lätt lätt molande illamående till och från, ömma bröst o stickningar/molande i nedre delen av magen några gånger om dagen... Vill samtidigt inte mp sämre, längtar tills jag e över vecka 12 o kanske kan slappna av lite igen!
O glömde nästan tröttheten ;)