österbottningarnas scrappartråd
Här sammlas alla vi österbottningar som redan är scrappare men även alla som är nyfikna på att lära sig å börja scrapa..
vi byter ider å tankar å inspirerar varandra..
Välkomna me!
Här sammlas alla vi österbottningar som redan är scrappare men även alla som är nyfikna på att lära sig å börja scrapa..
vi byter ider å tankar å inspirerar varandra..
Välkomna me!
muminmama
joo, ja fråga i en annan tråd å där va d en som tipsa om dendär...
kikar in hos alla på era nya LO:s, jättefina!!!
håller på med en ny LO, får se om jag hinner få den klar idag annars blir det en annan dag..
blir snart tokig då jag aldrig hinner scrappa, lilla L sover minimalt på dagarna...
Till alla som gillar utmaningar...
En finsk utmaningssida har nyligen startat -> inspiroidu.vuodatus.net/
Tack för tipset muminmama!
Oj va ni scrappat mycke redan! Jättefina!
Jag har bara hunnit med en än så länge...
mjauen1.bilddagboken.se/p/show.html&directlink=1
mjauen1.bilddagboken.se/p/show.html&directlink=1
2 ny LO:s i galleriet...
Ankicharlotta - vad häftig punkar-LO! Jätterolig! De andra var också snygga.
Jättefina LO:s ni visat upp de senaste dagarna! Själv har jag inte hunnit scrappa nästan nåt alls eftersom Agnes börjat gå! Hon går och går och går - och faller ibland
Så jag måste hålla koll å henne hela tiden, går inte att sitta stilla vid köksbordet så länge hon är vaken.
Jag har i alla fall hunnit fixa lite foton som jag ska framkalla. Skickade efter några foton till min mamma från Ifolor och jag gillade verkligen deras kvalitet och färger. Och snabb leverans var det också! Så nu ska jag skicka efter lite nya foton åt mig själv också. Men vet nån hur ofta de brukar ha specialpriser? Då jag beställde förra söndagen hade de morsdagsrabatt så ett foto kostade endast 0,10 euro. Men nu är det normalpris 0,19 euro igen. Snål som jag är skulle jag ju gärna vänta tills nästa rabattkampanj, men jag vet inte alls hur ofta de brukar ha såna. Nån som vet?
Äntligen har jag uppdaterat bloggen med 2 nya LO:s.
missgoldies.blogspot.com/
MissGoldie - Jag beställer alltid från ifolor och har aldrig betalat mer än 0,10€/st
kampanjerna har dom nog ofta..1 gång i månaden
Ska ta och kika på era LO´s nu ![]()