Juli bebis 2012
Hittade ingen tråd så jag startar en... det är ju bara början nu när alla får veta om sina juli bebisar.
Själv plussade jag igår.... Här kan vi prata om allt mellan himmel och jord, dela med oss av erfarenheter och hjälpa varandra fram genom graviditeten.
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2011-10-30 17:32
Skapade en tråd för bf listan
www.familjeliv.se/Forum-2-14/m61825282.html
TRÅDSTARTARENS TILLÄGGSKOMMENTAR 2011-11-01 15:38
Länk till vår bildtråd...
www.familjeliv.se/Forum-2-14/m61856729.html
var hos bm idag o har ff för högt blodtryck och hon tyckte det var konstigt att inget hänt efter hinnsvepningen i fredags så hon svepte de igen *aj som fan* fortfarande bara öppen 1 cm
ska dit igen imorgon o ta blodtryck är det ff för högt så ska hon boka tid till förlossningen om igångsättning. Är 40+6 imorgon (samma dag som sonen kom ut) och de var oroliga för min och bubblans hälsa. Var en runda och gick på stranden backe upp o backe ner och busade med sonen och vägen dit är grusväg så massa bulor och gupp så det kändes
Nu blir det lite vila i soffan. Lycka till ni andra som ruvar och stå ut! Grattis till er alla som myser med era små mirakel.