Augustibebis 2012
Hej, nu har jag läst ikapp sedan tisdagen och hade en massa saker att svara på men jag kommer inte ihåg allt.
Albasmamma, grattis till löneförhöjningen!
Mammsen, välkommen tillbaka, vi har saknat dig!
Angelica, skönt att höra att det verkar stabilt för Sofia och hoppas att lungorna utvecklas mer snart. Bra att du tar hand om dig själv med, det behöver Sofia. Kramar till dig!
Sommaren, skönt att det inte var något allvarligt och att bebisen mår bra!
Stövelkatten, hoppas det blir bättre snart och att du slipper ha så ont.
Igår var det skolavslutning och min födelsedag. Tidigare i våras lade jag ut en bild på en väska jag ville ha som skötväska, en från Svenskt Tenn. Har inte nämnt det mer än en gång för maken i våras men han kom ihåg det och igår fick jag min fina väska! Av yngsta sonen fick jag ett doftljus som han köpt själv och av den äldste sonen fick jag ett hemmagjort presentkort på 20st massage à 5min. De är så gulligaâ¤.
Nu när barnen har sommarlov flyttar vi ut på landet och när vi flyttar tillbaka till stan igen är det bara någon vecka kvar tills pyret kommer.